BLOG

  • 10 Ekim 2022 
SONBAHARDA KAMP BAŞKADIR

Yerlerde sarıdan turuncuya çalan yapraklar, yüzünüze esen o hafif esinti, yürürken ayaklarınızla ezdiğiniz yapraklardan çıkan o huzurlu çıtırtılı ses ve daha neler neler… Sonbaharda kamp yapmak hiç şüphesiz bambaşka bir zevk veriyor sevgili kamp tutkunlarımıza. Kamp yaparak sonbaharın tadını daha iyi çıkarın diye size Türkiye’de yer alan ve sonbaharda bambaşka bir tadı olan kamp yerlerini listeledik.

  • 6 Ekim 2022 
DURUN! SAKIN HEMEN YOLA ÇIKMAYIN!

Moto karavan, çekme karavan, römork karavan …Nasıl bir karavana sahip olursanız olun yola çıkmadan önce aşağıdaki maddelere tik attığınızdan emin olun.

  • 6 Ekim 2022 
Kamp Hayatında Hamaklar Çadırların Alternatifi Olabilir Mi?

Piknikte hamak kurmak en büyük eğlencelerden biri çoğu kişi için. Ama çok eski bir tarihi olan hamaklar sadece sallanmak ya da sadece uzanıp pineklemek için kullanılmıyor. Kamp hayatında konaklama için de kullanılan hamaklar çadıra alternatif olabilir mi?

  • 5 Ekim 2022 
Kamp Hayatında Sürdürülebilir Beslenme Planı

Doğayı ve doğada kendimiz ile vakit geçirmeyi seviyorsanız kamp hayatını da seviyorsunuzdur. Fakat kamp yaparken zorlu şartlara karşı korunma ve barınma dışında göz ardı edilen bir unsur daha var: Beslenme!

  • 5 Ekim 2022 
ÇEKME KARAVAN DÜNYASININ İKONU

Karavan meraklıları bilirler ki, çekme karavan denilince akla ilk gelen Airstream’lerdir. Görünüşünden dolayı “Gümüş mermi” adı verilen Airstream’ler çekme karavan dünyasının ikon markalarından biridir. Onu farklılaştıran cilalı alüminyum karoseri ve ultra hafif yapısı ile diğer çekme karavanlardan kolayca ayırt edilir. Mazisi 1920'li yıllara kadar dayanan Airstream’i gelin birlikte daha yakından tanıyalım.

  • 4 Ekim 2022 
Ekolojik Kamp Çevre Dostu Kamp Nedir? Nasıl Yapılır?

Kamp yaparken doğa anayı ne kadar önemsiyoruz? Evet doğayı seviyoruz ve kamp yapıyoruz. Oldukça da çevre dostu bir tatil seçeneği olarak görünen kamp ile doğal hayata zarar veriyor olabilir miyiz? Çevre dostu bir kamp için yapılması gerekenleri sizler için kaleme aldık.

  • 4 Ekim 2022 
VANDA İLE HAYALİNDEKİ KARAVANI YARAT

Müşterilerinin bireyselliğinin doğrudan yansıması olarak oluşturdukları özel karavanlar ile müşterilerini hayallerine kavuşturan Vanda, tasarımlarını dört prensibe dayandırmaktadır.

  • 15 Mart 2022 
Yurt Orman, ürünleri karavanları donatıyor

Yurt Orman Ürünleri, İzmir’de faaliyet gösteren bir firma. Aynı zamanda firma Yıldız Entegre ve AGT bölge distribütörlüğünü yapıyor.

  • 21 Ocak 2022 
IOVan Akıllı Karavan Sistemleriyle Karavanınız Cebinizde!

Bu akıllı sistem tüm uzaklık sınırlarını da kaldırıyor! Karavanınızla aranızdaki mesafe fark etmeksizin bir uygulama üzerinden tüm karavanı yönetebilirsiniz.

  • 31 Ağustos 2021 
Her Kampçının Bilmesi Gereken İlk Yardım Bilgileri

Kamp ve karavan hayatı oldukça keyifli olsa da bir o kadar da tehlikeli çünkü genelde bu yerler ıssız bölgelerde oluyor. İşte bu yüzden, ilk yardım bilmek çok önemli.

Toplam Sayfa: 212

İlginizi Çekebilir