Deniz ve doğa yanı başınızda : Marmara Şile Kamping

 

Marmara Şile Kamping, sezonu standartları yüksek bir kamp alanıyla açıyor. Kamp alanında her şey düşünülmüş çünkü kampın kurucuları aynı zamanda Marmara Karavan olarak da hizmet veriyor.

Karavan veya çadır kampı yapabilirsiniz

Misafirlerimiz için Marmara Şile Kamping’de hem karavan hem de çadır kampına uygun konaklama alanlarımız mevcut. Misafirlerimiz kendi karavanları ya da çadırlarıyla gelebilecekleri gibi kamp alanımızdan da çadır ya da karavan kiralayabilirler. 3- 15 dönümlük arazi üzerine kurulu Marmara Şile Kamping, nehir kenarı konumda ve denize yürüme mesafesindedir.

Her karavana özel alan ayrılıyor

Karavan sahipleri kendileri için ayrılan 100 m2‘lik parsellerde yıllık, aylık, haftalık ya da günlük olarak alan kiralaması yapabilirler. Her karavan için özel elektrik, su ve boşaltım sistemimiz bulunuyor.

Buna ek, hem çadır hem de karavan kampı yapan misafirlerimizin kullanabileceği çamaşır ve bulaşık makineleri de kamp alanımızda mevcut.

İstediğiniz her şey Şile Kamping’te

Yeşil ve mavinin kucaklaştığı kamp alanımızda, çadır ve karavan kamp alanlarının yanı sıra duş ve tuvalet alanları, mutfak alanları, mangal, kömür, ateş kovası, karavan ekipmanları gibi anlık kamp ihtiyaçlarının da karşılanabileceği market bölümü, restoran ve bar bölümü, açık hava sineması ve çocuk oyun alanları mevcut.

CAMP&CARAVAN

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir