Hakkımızda

Sektörde İLK ve TEK olan Camp&Caravan Doğa ve Su Sporları KUZEY MEDYA YAYINCILIK tarafından çıkarılıyor. KUZEY MEDYA BÜNYESİNDE:

KOBİ LIFE, YACHT LIFE &TRAVEL, CAMP&CARAVAN DOĞA VE SU SPORLARI

Dergileri ve internet siteleri bulunuyor. KUZEY MEDYA olarak sektörde ‘yapılamayanı yapmak, söylenmeyeni söylemek’ amacındayız. Sektördeki tüm gelişmeleri İLK AĞIZDAN siz değerli okuyucularımıza sunmayı kendimize yayın politikası edindik. CAMP &CARAVAN  dergisi ve internet sitesi olarak TÜRKİYE’DE İLK VE TEKİZ. Türkiye’de ilk ve tek olmamız bizi rehavete sürüklemiyor aksine daha çok çalışmamızı sağlıyor.

Ülkemizin camp alanlarını sürekli olarak sizin için değerlendiriyoruz. Ülkemizdeki camp alanlarındaki altyapı, sektördeki gelişmeler ve yenilikleri araştırarak en son haberleri sıcağı sıcağına sizlere iletiyoruz. Camp&Caravan dergisi olarak KARAVAN SEKTÖRÜ’ndeki tüm yenilikleri, en son çıkan ürünleri ve trendleri sektörün nabzını tutarak değerlendiriyoruz.

CAMP&CARAVAN dergimizde bir diğer işlediğimiz konu DOĞA SPORLARI. Özellikle modern iş dünyası ile beraber rekabet gücünün artması beyaz yakalıları stres dediğimiz çağımızın hastalığına itiyor. Durum böyle olunca da stres sahibi yöneticiler, çalışanlar kendini ferahlatmak, deşarj etmek adına çeşitli aktivitelere ve sporlara yöneliyorlar. Bunların başında da DOĞA SPORLARI geliyor. Hem internet sitemizde hem de dergimizde doğa sporlarındaki gelişmeleri konunun uzmanları ile görüşerek değerlendiriyoruz.

CAMP&CARAVAN olarak SU SPORLARI’nı da özellikle işliyoruz. SU SPORLARI alanındaki tüm gelişmeleri sizlere birebir aktarmaya çalışıyoruz.

KUZEY MEDYA’nın tüm yayınlarında kaliteyi kendimize ilke edindik. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da kaliteden ödün vermeden siz kıymetli okuyucularımıza sektördeki gelişmeleri değerlendireceğiz.

 

İlginizi Çekebilir