KAMP

  • 15 Mart 2022 
Star One Karavan, doğayı ve insanı bir araya getiriyor

Star One Karavan karavancılığa dair 360 derecelik bir hizmet sunuyor; karavan satışı, malzeme tedariki ve kamp ve karavan alanları.

  • 21 Aralık 2021 
Kampçılar bu habarimiz size: Kamp İçin En İyi 5 Mobil Uygulama

Teknoloji sürekli gelişiyor. Gelişen teknoloji, hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Kampa çıkarken, kamp yaparken, kampı planlarken teknolojinin nimetlerinden yararlanmak bazen deyim yerindeyse ‘hayat kurtarıyor’.

  • 8 Aralık 2021 
Kampa çıkıyorum, yanıma hangi malzemeleri almalıyım?

Kampa çıkmayı, kampta beynini boşaltmayı kim istemez ki… Yeşille mavinin binbir rengine kim hayır diyebilir ki… Peki, kampa çıkarken uymanız gereken bir dizi kurallar olduğunu biliyor muydunuz?

  • 21 Eylül 2021 
İstanbul Karavan Köyü, kesintisiz hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet sunuyor

İstanbul Karavan Köyü Genel Müdürü Cem Bali, İstanbul Karavan Köyü’nün profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilerine kesintisiz hizmet sunduğunun özenle altını çizdi.

  • 9 Haziran 2021 
Türkiye’nin yerleşik düzendeki ilk açıkhava spor, tatil ve aktivite merkezi

Türkiye’nin yerleşik düzende kurulu ilk doğa sporları ve etkinlikleri merkezi olan Bolu MounTRrain Outdoor Club, bireysel çadır kampı ve karavan tatilleri için kapılarını açtı.

  • 18 Mayıs 2021 
Bir ihtimali daha olanların kampı: Wanderheaven Team

Wanderheaven Camping coğrafyamız için bir hikâye yazmaya çalışıyor ve yazdıkları hikâyeyi yaşarken insanlar da rahatlıkla yaşayabilsin diye olanaklar sunuyor.

  • 29 Nisan 2021 
Anadolu’nun geleneksel misafir ağırlama adetleri süregeliyor

Daday'ın İnciğez Köyü'nde hizmet veren Balabanağa Çiftliği Camping sahibi Evren Oğuzbalaban, “Ekolojik temellerle ilerleyip dünya geleceğini daha iyi hale getirmeyi hedefliyoruz” dedi.

  • 9 Mart 2021 
Özgün: En büyük arzumuz 4 mevsim kamp alanı olmak

Azmakbaşı Camping firma sahibi Serdar Özgün, “Camping olarak değil glamping olarak bir değişime başladık bu sezon. Butik bir işletme olmayı planlıyoruz" dedi.

  • 18 Şubat 2021 
Türkiye’nin her şey dâhil konseptte ilk eko-turizm firması

2016 yılında kurulan ve her şey dâhil butik doğa organizasyonları düzenleyen Artemis Outdoor,  Türkiye'nin her şey dâhil konseptte kurulan ilk eko-turizm firması.

  • 11 Şubat 2021 
Erikli Şelale Kamp, platform sayısını 100’e çıkardı

Karantinada evlerinde kalmak zorunda kalan insanlar soluğu ormanlarda, şelalelerde, yaylalarda aldı. Erikli Şelale Kamp Sahibi Ahmet Aydın, bu talep üzerine platform sayısını artırdı.

Toplam Sayfa: 212

İlginizi Çekebilir