KAMP

  • 10 Ekim 2022 
SONBAHARDA KAMP BAŞKADIR

Yerlerde sarıdan turuncuya çalan yapraklar, yüzünüze esen o hafif esinti, yürürken ayaklarınızla ezdiğiniz yapraklardan çıkan o huzurlu çıtırtılı ses ve daha neler neler… Sonbaharda kamp yapmak hiç şüphesiz bambaşka bir zevk veriyor sevgili kamp tutkunlarımıza. Kamp yaparak sonbaharın tadını daha iyi çıkarın diye size Türkiye’de yer alan ve sonbaharda bambaşka bir tadı olan kamp yerlerini listeledik.

  • 5 Ekim 2022 
Kamp Hayatında Sürdürülebilir Beslenme Planı

Doğayı ve doğada kendimiz ile vakit geçirmeyi seviyorsanız kamp hayatını da seviyorsunuzdur. Fakat kamp yaparken zorlu şartlara karşı korunma ve barınma dışında göz ardı edilen bir unsur daha var: Beslenme!

  • 4 Ekim 2022 
Ekolojik Kamp Çevre Dostu Kamp Nedir? Nasıl Yapılır?

Kamp yaparken doğa anayı ne kadar önemsiyoruz? Evet doğayı seviyoruz ve kamp yapıyoruz. Oldukça da çevre dostu bir tatil seçeneği olarak görünen kamp ile doğal hayata zarar veriyor olabilir miyiz? Çevre dostu bir kamp için yapılması gerekenleri sizler için kaleme aldık.

  • 15 Mart 2022 
Star One Karavan, doğayı ve insanı bir araya getiriyor

Star One Karavan karavancılığa dair 360 derecelik bir hizmet sunuyor; karavan satışı, malzeme tedariki ve kamp ve karavan alanları.

  • 21 Aralık 2021 
Kampçılar bu habarimiz size: Kamp İçin En İyi 5 Mobil Uygulama

Teknoloji sürekli gelişiyor. Gelişen teknoloji, hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Kampa çıkarken, kamp yaparken, kampı planlarken teknolojinin nimetlerinden yararlanmak bazen deyim yerindeyse ‘hayat kurtarıyor’.

  • 8 Aralık 2021 
Kampa çıkıyorum, yanıma hangi malzemeleri almalıyım?

Kampa çıkmayı, kampta beynini boşaltmayı kim istemez ki… Yeşille mavinin binbir rengine kim hayır diyebilir ki… Peki, kampa çıkarken uymanız gereken bir dizi kurallar olduğunu biliyor muydunuz?

  • 21 Eylül 2021 
İstanbul Karavan Köyü, kesintisiz hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet sunuyor

İstanbul Karavan Köyü Genel Müdürü Cem Bali, İstanbul Karavan Köyü’nün profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilerine kesintisiz hizmet sunduğunun özenle altını çizdi.

  • 9 Haziran 2021 
Türkiye’nin yerleşik düzendeki ilk açıkhava spor, tatil ve aktivite merkezi

Türkiye’nin yerleşik düzende kurulu ilk doğa sporları ve etkinlikleri merkezi olan Bolu MounTRrain Outdoor Club, bireysel çadır kampı ve karavan tatilleri için kapılarını açtı.

  • 18 Mayıs 2021 
Bir ihtimali daha olanların kampı: Wanderheaven Team

Wanderheaven Camping coğrafyamız için bir hikâye yazmaya çalışıyor ve yazdıkları hikâyeyi yaşarken insanlar da rahatlıkla yaşayabilsin diye olanaklar sunuyor.

  • 29 Nisan 2021 
Anadolu’nun geleneksel misafir ağırlama adetleri süregeliyor

Daday'ın İnciğez Köyü'nde hizmet veren Balabanağa Çiftliği Camping sahibi Evren Oğuzbalaban, “Ekolojik temellerle ilerleyip dünya geleceğini daha iyi hale getirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Toplam Sayfa: 212

İlginizi Çekebilir