KARAVAN

  • 6 Ekim 2022 
DURUN! SAKIN HEMEN YOLA ÇIKMAYIN!

Moto karavan, çekme karavan, römork karavan …Nasıl bir karavana sahip olursanız olun yola çıkmadan önce aşağıdaki maddelere tik attığınızdan emin olun.

  • 5 Ekim 2022 
ÇEKME KARAVAN DÜNYASININ İKONU

Karavan meraklıları bilirler ki, çekme karavan denilince akla ilk gelen Airstream’lerdir. Görünüşünden dolayı “Gümüş mermi” adı verilen Airstream’ler çekme karavan dünyasının ikon markalarından biridir. Onu farklılaştıran cilalı alüminyum karoseri ve ultra hafif yapısı ile diğer çekme karavanlardan kolayca ayırt edilir. Mazisi 1920'li yıllara kadar dayanan Airstream’i gelin birlikte daha yakından tanıyalım.

  • 4 Ekim 2022 
VANDA İLE HAYALİNDEKİ KARAVANI YARAT

Müşterilerinin bireyselliğinin doğrudan yansıması olarak oluşturdukları özel karavanlar ile müşterilerini hayallerine kavuşturan Vanda, tasarımlarını dört prensibe dayandırmaktadır.

  • 31 Mayıs 2022 
Siz hayal edin, Asil Karavan gerçekleştirsin

1984 yılında inşaat malzemeleri sektöründe faaliyetine başlayan Asil Karavan Römork Prefabrik Yapı, 2000 yılına kadar inşaat ve mobilya alanında muhtelif çalışmalar yaptı.

  • 31 Mayıs 2022 
Yeni kamp arkadaşınız Dolphin Karavan

Dolphin Karavan; iki modeliyle bu yaz, karavanseverlere doğanın içinden bir deneyim sunuyor. Firma yeni sezona, macerayı seven kullanıcılar için harika bir off road karavan tasarladı.

  • 31 Mayıs 2022 
Pan Karavan, doğayı kompakt tasarımlara sığdırıyor

Pan Karavan, bu modeliyle sizi “Bulut”lara çıkarmak üzere tasarlandı. Karavanın detaylarına geçmeden önce iç dizaynı hakkında konuşmak gerekiyor.

  • 11 Mayıs 2022 
Bu yaz siz de Tracar Karavan ailesine katılın

Tracar Karavan olarak; güven, samimiyet, güler yüz, doğaya değer verme ve aileden biri olma gibi duygulara öncelik veren bir firma olarak toplumda yerimizi alıyoruz.

  • 10 Mayıs 2022 
River&Sea Caravan ile kamp planlarınız hazır

River&Sea Caravan; 2017 yılında, Türkiye'de kamp ve karavancılığı geliştirmek, bu alanlardaki kalite algısını yükseltmek ve kitlelere bu hobiyi tanıtmak vizyonuyla kuruldu.

  • 8 Mayıs 2022 
Doğada eksiksiz bir deneyim için Borka ile yola çıkın

Çarpışantürk, hızlı ve pratik kampçılara özel bir tasarımla cevap veriyor. Şehir hayatından kaçmak ve doğaya dönmek isteyenler bunu çok “küçük” bir şekilde yapabilir.

  • 13 Nisan 2022 
Marmara Karavan yeni yaşam alanları yaratıyor

Marmara Karavan'ın iki farklı konseptini incelemeye ne dersiniz? Biri kulis karavanı, biri de yaşam karavanı olarak adlandırılan bu iki tasarıma yakından bakalım...

Toplam Sayfa: 121234»Son

İlginizi Çekebilir