ÇEKME KARAVAN

  • 20 Ocak 2024 
Çekme Karavana Uygun Araç Seçimi

Çekme karavanlar, seyahat özgürlüğü ve esneklik sunan, taşınabilir konut deneyimi sağlayan popüler araçlardır. Ancak, doğru aracın seçimi, keyifli ve güvenli bir seyahat deneyimi için kritik önem taşır. İşte çekme karavan için uygun araç seçiminde göz önünde bulundurmanız gereken faktörler...

  • 1 Eylül 2023 
İngiltere’nin En Büyük Karavan Fuarı 17-22 Ekim’de Gerçekleşecek

İngiltere ve Avrupa'daki üretici ve satıcıların tek çatı altında toplandığı en büyük karavan, motokaravan, römork çadırı ve aksesuar fuarı 17-22 Ekim 2023 tarihleri arasında Birmingham'daki NEC'de gerçekleşecek.

  • 16 Ağustos 2023 
Amerikan Rüyasının İkonik Karavanları Airstream Türkiye’de

Global Market Insight’ın açıkladığı verilere göre 2022’de yirmi milyar doları aşan karavan pazarının 2032’ye kadar otuz milyar doları geçmesi bekleniyor. Ev konforunda seyahat etmek isteyenler çözümü tiny house’ların alternatifi el yapımı, lüks karavanlarda buluyor. Konfordan vazgeçemeyen seyahat tutkunları ve maceracı gezginleri sevindirecek haber geldi. Turmobil, Amerikan karavan endüstrisinin önde gelen markalarından Airstream’in Türkiye distribütörlüğünü üstlendi, karavanların üç modelini eylül ayından itibaren ülkemize getireceklerini duyurdu.

  • 16 Ağustos 2023 
Karavanla Yurt Dışına Çıkarken Neler Yapılmalı

Seyahatiniz nereye olursa olsun, farklı ülkelerde keşfedilecek pek çok şey vardır ve her biri için hazırlık yapmak gerekir. Özellikle yurt dışına karavanla çıkmayı planlıyorsanız, daha ayrıntılı bir hazırlık yapmalısınız. Farklı rotaları ev konforuyla gezerken sorun yaşamak istemezsiniz. Karavanla yurt dışına çıkma hayalinizi gerçekleştirmeden önce yapılması gerekenleri sizin için derledik.

  • 5 Ekim 2022 
Çekme Karavan Dünyasının Gümüş Mermisi Airstream

Karavan meraklıları bilirler ki, çekme karavan denilince akla ilk gelen Airstream’lerdir. Görünüşünden dolayı “Gümüş mermi” adı verilen Airstream’ler çekme karavan dünyasının ikon markalarından biridir. Onu farklılaştıran cilalı alüminyum karoseri ve ultra hafif yapısı ile diğer çekme karavanlardan kolayca ayırt edilir. Geçmişi 1920'li yıllara kadar dayanan Airstream’i gelin birlikte daha yakından tanıyalım.

  • 31 Mayıs 2022 
Yeni Kamp Arkadaşınız Dolphin Karavan

Dolphin Karavan; iki modeliyle bu yaz karavanseverlere doğanın içinden bir deneyim sunuyor. Firma yeni sezona, macerayı seven kullanıcılar için harika bir off-road karavan tasarladı.

  • 31 Mayıs 2022 
Pan Karavan Doğayı Kompakt Tasarımlara Sığdırıyor

Pan Karavan, bu modeliyle sizi "bulut"lara çıkarmak üzere tasarlandı. Karavanın detaylarına geçmeden önce iç dizaynı hakkında konuşmak gerekiyor.

  • 11 Mayıs 2022 
Bu Yaz Tracar Karavan Ailesine Katılın

Tracar Karavan olarak; güven, samimiyet, güler yüz, doğaya değer verme ve aileden biri olma gibi duygulara öncelik veren bir firma olarak toplumda yerimizi alıyoruz.

  • 10 Mayıs 2022 
River&Sea Caravan ile Kamp Planınız Hazır

River&Sea Caravan; 2017 yılında, Türkiye'de kamp ve karavancılığı geliştirmek, bu alandaki kalite algısını yükseltmek ve kitlelere bu hobiyi tanıtmak vizyonuyla kuruldu.

  • 8 Mayıs 2022 
Doğada eksiksiz bir deneyim için Borka ile yola çıkın

Çarpışantürk, hızlı ve pratik kampçılara özel bir tasarımla cevap veriyor. Şehir hayatından kaçmak ve doğaya dönmek isteyenler bunu çok “küçük” bir şekilde yapabilir.

Toplam Sayfa: 3123

İlginizi Çekebilir