MOBILE HOUSE

  • 18 Ağustos 2023 
Mobil Evler Özgürlüğün Adresini Sunuyor

World Seven Prefabrik & Konteyner firmasının CEO’su İbrahim Tetik, tiny house'ların yeni yaşamın vazgeçilmez bir yüzü olacağını söylüyor: “İkamet ettiğimiz yerler bizleri gün geçtikçe kendimizden uzaklaştırıyor. Mobil evler ise bize özgürlüğün adresini sunuyor.”

  • 16 Ağustos 2023 
Karavanla Yurt Dışına Çıkarken Neler Yapılmalı

Seyahatiniz nereye olursa olsun, farklı ülkelerde keşfedilecek pek çok şey vardır ve her biri için hazırlık yapmak gerekir. Özellikle yurt dışına karavanla çıkmayı planlıyorsanız, daha ayrıntılı bir hazırlık yapmalısınız. Farklı rotaları ev konforuyla gezerken sorun yaşamak istemezsiniz. Karavanla yurt dışına çıkma hayalinizi gerçekleştirmeden önce yapılması gerekenleri sizin için derledik.

  • 5 Ekim 2022 
Çekme Karavan Dünyasının Gümüş Mermisi Airstream

Karavan meraklıları bilirler ki, çekme karavan denilince akla ilk gelen Airstream’lerdir. Görünüşünden dolayı “Gümüş mermi” adı verilen Airstream’ler çekme karavan dünyasının ikon markalarından biridir. Onu farklılaştıran cilalı alüminyum karoseri ve ultra hafif yapısı ile diğer çekme karavanlardan kolayca ayırt edilir. Geçmişi 1920'li yıllara kadar dayanan Airstream’i gelin birlikte daha yakından tanıyalım.

  • 31 Mayıs 2022 
Siz Hayal Edin Asil Karavan Gerçekleştirsin

1984 yılında inşaat malzemeleri sektöründe faaliyetine başlayan Asil Karavan Römork Prefabrik Yapı, 2000 yılına kadar inşaat ve mobilya alanında muhtelif çalışmalar yapmıştır.

  • 16 Mart 2022 
Jomoove ile doğada anı yakala

“JOMOOVE”, insanın yeniden doğaya dönerek; suya, toprağa, ağaca dokunarak bulabileceğine ve özüne yaklaştıkça mutlu olacağına inanan bir yaklaşım.

  • 21 Ocak 2022 
HB Tiny House Tüm Ev Alışkanlıklarınızı Değiştirecek

Bir ev kadar konforlu ve estetik olarak harika bir yapı olan tiny house ile tanışan herkes tüm yaşam tarzını yeniden gözden geçiriyor.

  • 2 Aralık 2021 
Minka Tiny House ile Yeni Hayatınıza Hızlı Bir Geçiş Yapın

Kurulumu yapıldıktan yalnızca 3 saat gibi kısa bir sürede yaşamaya hazır hale gelen Minka Tiny House, 72 metrekareye kadar farklı ölçüler sunuyor; ister stüdyo ister 3+1 ev.

  • 22 Ekim 2021 
Siz İsteyin Tur Karavan Hayalinizdeki Evi Tasarlasın

Güzel bir arsanız var fakat değerlendirmek için yaratıcı yollar mı arıyorsunuz? Bu tasarımsal minik evlere sahip olmak bir o kadar kolay, onu da belirtelim çünkü resmî olarak hiçbir mahsuru yok.

  • 1 Ekim 2021 
Casa Lokomotif ile “Küçük” Bir Dünya Keşfedin

Yeni bir moda olan olan tiny house evler hem tasarımsal olarak çok şık hem de çok kullanışlı. Hiçbir resmî süreç ile uğraşmadan sizin de bir minik eviniz olabilir.

  • 13 Eylül 2021 
İşte Tiny Houselara Dair En Çok Merak Edilenler!

Tiny house hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sizler için yanıtladık! Harika birer mimari yapı olan bu minik evlerin, yasal süreçte ve alt yapı konusunda sınırlarını merak ettiniz mi hiç?

Toplam Sayfa: 212

İlginizi Çekebilir