MOTOKARAVAN

  • 20 Eylül 2023 
Dünyanın En Büyük Karavan Fuarı Caravan Salon’da Demonte Rüzgârı Esti!

Caravan Salon, mobil eğlence alanında dünyanın sayılı ticaret fuarlarından biri olarak konumlanmış durumda.

  • 1 Eylül 2023 
İngiltere’nin En Büyük Karavan Fuarı 17-22 Ekim’de Gerçekleşecek

İngiltere ve Avrupa'daki üretici ve satıcıların tek çatı altında toplandığı en büyük karavan, motokaravan, römork çadırı ve aksesuar fuarı 17-22 Ekim 2023 tarihleri arasında Birmingham'daki NEC'de gerçekleşecek.

  • 28 Ağustos 2023 
Citroen Yeni Aracını Tanıttı!

Kurulduğu günden bu yana ulaşım özgürlüğünü destekleyen Citroen markası dünyanın önde gelen karavan fuarlarından biri olan Düsseldorf Karavan Fuarı’nda Citroen Type Holidays isimli yeni aracını tanıttı.

  • 21 Ağustos 2023 
Depremden Sonra Karavanlara Talep Arttı!

İstanbul’da Covid-19 salgınıyla karavana olan yoğun talep, 6 Şubat Kahramanmaraş merkezli depremlerle iyice arttı. Beklenen İstanbul depremi nedeniyle endişeli olan insanlar, 6 Şubat depreminden sonra alternatif yaşam alanları arayışına yönelmek durumunda kaldılar.

  • 16 Ağustos 2023 
Karavanla Yurt Dışına Çıkarken Neler Yapılmalı

Seyahatiniz nereye olursa olsun, farklı ülkelerde keşfedilecek pek çok şey vardır ve her biri için hazırlık yapmak gerekir. Özellikle yurt dışına karavanla çıkmayı planlıyorsanız, daha ayrıntılı bir hazırlık yapmalısınız. Farklı rotaları ev konforuyla gezerken sorun yaşamak istemezsiniz. Karavanla yurt dışına çıkma hayalinizi gerçekleştirmeden önce yapılması gerekenleri sizin için derledik.

  • 5 Ekim 2022 
Çekme Karavan Dünyasının Gümüş Mermisi Airstream

Karavan meraklıları bilirler ki, çekme karavan denilince akla ilk gelen Airstream’lerdir. Görünüşünden dolayı “Gümüş mermi” adı verilen Airstream’ler çekme karavan dünyasının ikon markalarından biridir. Onu farklılaştıran cilalı alüminyum karoseri ve ultra hafif yapısı ile diğer çekme karavanlardan kolayca ayırt edilir. Geçmişi 1920'li yıllara kadar dayanan Airstream’i gelin birlikte daha yakından tanıyalım.

  • 31 Mayıs 2022 
Yeni Kamp Arkadaşınız Dolphin Karavan

Dolphin Karavan; iki modeliyle bu yaz karavanseverlere doğanın içinden bir deneyim sunuyor. Firma yeni sezona, macerayı seven kullanıcılar için harika bir off-road karavan tasarladı.

  • 13 Nisan 2022 
Marmara Karavan yeni yaşam alanları yaratıyor

Marmara Karavan'ın iki farklı konseptini incelemeye ne dersiniz? Biri kulis karavanı, biri de yaşam karavanı olarak adlandırılan bu iki tasarıma yakından bakalım...

  • 16 Mart 2022 
Lion’s Concept Germany bir araçtan yeni bir hayat tarzı yaratıyor

Lion’s Concept Germany'nin üç farklı aracında tur atacağız: 2004 model Mercedes Vario serisi ve kiralık olarak hizmet sunan 5 ve 17 metreküplük Fiat Ducato.

  • 4 Şubat 2022 
Marmara Karavan Özel Tasarımlarıyla Hayalleri Gerçek Yapıyor

Firmanın butik camper imalatı ile başlayan yolculuğu, karavan kiralama, alkoven imalatı, karavan yedek parça satışı, satış sonrası hizmetler olarak devam ediyor.

Toplam Sayfa: 3123

İlginizi Çekebilir