MOTOKARAVAN

  • 5 Ekim 2022 
ÇEKME KARAVAN DÜNYASININ İKONU

Karavan meraklıları bilirler ki, çekme karavan denilince akla ilk gelen Airstream’lerdir. Görünüşünden dolayı “Gümüş mermi” adı verilen Airstream’ler çekme karavan dünyasının ikon markalarından biridir. Onu farklılaştıran cilalı alüminyum karoseri ve ultra hafif yapısı ile diğer çekme karavanlardan kolayca ayırt edilir. Mazisi 1920'li yıllara kadar dayanan Airstream’i gelin birlikte daha yakından tanıyalım.

  • 31 Mayıs 2022 
Yeni kamp arkadaşınız Dolphin Karavan

Dolphin Karavan; iki modeliyle bu yaz, karavanseverlere doğanın içinden bir deneyim sunuyor. Firma yeni sezona, macerayı seven kullanıcılar için harika bir off road karavan tasarladı.

  • 13 Nisan 2022 
Marmara Karavan yeni yaşam alanları yaratıyor

Marmara Karavan'ın iki farklı konseptini incelemeye ne dersiniz? Biri kulis karavanı, biri de yaşam karavanı olarak adlandırılan bu iki tasarıma yakından bakalım...

  • 16 Mart 2022 
Lion’s Concept Germany bir araçtan yeni bir hayat tarzı yaratıyor

Lion’s Concept Germany'nin üç farklı aracında tur atacağız: 2004 model Mercedes Vario serisi ve kiralık olarak hizmet sunan 5 ve 17 metreküplük Fiat Ducato.

  • 4 Şubat 2022 
Marmara Karavan özel tasarımlarıyla hayalleri gerçek yapıyor

Firmanın butik camper imalatı ile başlayan yolculuğu, karavan kiralama, alkoven imalatı, karavan yedek parça satışı, satış sonrası hizmetler olarak devam ediyor.

  • 24 Aralık 2021 
Hayalleriniz İçin Tasarlanan Karavanlar: Spasa Karavan

Spasa Karavan, butik üretim konseptiyle araçları kişiye özel bir motokaravana dönüştürüyor. Firma, her maceracının karavanıyla hayallerinin ötesine geçmesi için çalışıyor.

  • 24 Aralık 2021 
White Piegon’dan Tam Size Göre Karavanlar

White Piegon maceracılara iki farklı karavan stili sunuyor. Opsiyonel ve standart olarak birçok ekipmanın sunulduğu karavanlara bir bakış atalım.

  • 14 Aralık 2021 
Aydemir Karavan, müşterilerine kaliteli hizmet sunuyor

Aydemir Karavan Genel Müdürü Cemal Aydemir, firma olarak müşterilerine en kısa sürede en kaliteli hizmeti sunduğunu söyledi.

  • 8 Aralık 2021 
Karavan Dünyası, Türkiye’nin en büyük karavan showromu olarak ‘çözüm ortağı’ hizmeti sunuyor

Karavan Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Ertem,  20 yıllık karavan tecrübesi ile kesintisiz hizmet sunduklarını ve sektörde ‘çözüm ortağı’ olarak hizmet verdiklerini ifade etti.

  • 18 Mayıs 2021 
Shantigo Karavan, karavancılığı daha fazla kitleye ulaştırıyor

Shantigo Karavan, satın almadan önce karavanları deneme ve kiralama imkanları sunarak sizlere en doğru kararı vermeniz için özel bir deneyim sunmaktadır.

Toplam Sayfa: 212

İlginizi Çekebilir