Karavanas yurt dışı pazarını İstanbul’a getiriyor

Karavanas, 20 yıllık otomotiv tecrübesine dayanarak; LMC, SPRITE, STERCKEMAN ve ETRUSCO marka çekme ve motokaravanların İstanbul ve çevre bayiliğini yapıyor.  Markaların her biri dünya çapında kendini kanıtlamış ve uluslararası kalite düzeyinde karavan üreten başarılı sektör oyuncularından.  Gelin, hep birlikte hem markaları tanıyalım hem de karavanlar arasında bir tur atalım.

LMC’nin popüler serileri

Marka taahhüdü: kalite ve uzun ömürlülük olan LMC Münsterland‘ın ürün gamında SASSINO, STYLE, VIVO, MUSSICA ve VIP EXQUISITE serileri bulunuyor.

LMC STYLE 490K: Geniş ailelerin karavanı

Bu seriler arasında daha fazlasını isteyen genç aileler için tasarlanan STYLE serisi, dikkat çekici modellere sahip. LMC STYLE 490K‘nin zekice mobilya yerleşimi ve pencerelerin doğru konumu; çok ferah bir genişlik ve derinlik hissi veriyor. Geniş ranzası ise çocuklara kendilerine ait oyun ve yatma alanı sunuyor. Misafirler için oturma grubu, yaşam alanını daraltmayacak şekilde yatağa dönüşebiliyor.

LMC’nin bir başka güzeli STYLE 450D

LMC’nin çok ilgi çeken diğer bir modeli ise LMC STYLE 450D. Araç: büyük bir ada yatağı,  bolca hareket alanı, ekstra büyük yatma alan pencereleri, panoramik görüntü sunan  karşılıklı oturma grubu gibi tasarım detayları ile ferah bir ortam yaratmaya odaklı bir tasarıma sahip.

STERCKEMAN ile karavan hayatınıza ilk adımı atın

Temsil ettiğimiz diğer bir marka ise:  Trigano grubuna ait, Sterckeman markası. Karavan hayatına giriş yapmak isteyen aileler ve çiftler için tasarlanan, rekabetçi fiyatlar sunan Sterckeman marka karavanlar, muhtelif yerleşim plan seçeneklerine sahip.

Çocuklu aileler için ideal: STERCKEMAN EASY 490PE

Karavanın arka kısmında yerleştirilmiş garaj kapılı ranzası, geniş yatağa dönüştürülebilen rahat oturma grubu, sabit geniş ebeveyn yatağı ile dikkat çeken Sterckeman Easy 490PE modelini, karavan almak isteyen çocuklu aileler mutlaka incelemeli.

 

Sınırlı sayıda üretildi: STERCKEMAN GRAPHITE 470CP

Özel olarak tasarlanan ve sınırlı adette satışa sunulan Sterckeman Graphite modellerinin gözdesi ise Sterckeman Graphite 470CP. Misafirlerinizi rahatça ağırlayabileceğiniz U şeklinde bir oturma grubu, yazın en sıcak dönemlerinde en üst seviyede performans gösteren ve patentli olan kompresörlü  buzdolabı, birbirinden ayrı banyo ve lavabo alanı ve geniş bir Fransız yatağının yanında Sterckeman Graphite 470CP modeli; standart olarak çok sayıda opsiyonlar ile donatılan özel bir karavan.

Başarılı bir üretici SPRITE

Portföyümüzde bulunan İngiltere üretimi Sprite marka karavanları, tatillerini üst seviye bir konfor ile geçirmek isteyenler için tasarlanmıştır. İngiltere’de üretilmesine rağmen Avrupa ve Türk standartlarına uygun kapı yerleşimine sahip olan Sprite karavanlarda ayrıca switch’li ve sabit tanklı su tesisatı mevcut.

SPRITE CRUZER günlük konforun bir yansıması

Tüm Sprite Cruzer modelleri: geniş, bol ışık alan, birçok pencereye sahip, XL hekili bir oturma grubu sunan ve sizi rahat ettirmeye odaklı bir seri. Ayrıca standart olarak mutfağında otomatik ve geniş bir buzdolabı, fırın ve mikrodalga sunulmaktadır. Bunun yanında serinin Sprite Cruzer 550SR isimli üyesi, diğer markalarda nadiren bulunan birbirinden ayrı duşa kabinli, duş alanına ve WC’ye sahip.

ETRUSCO karavanlar da artık Karavanas bünyesinde

Ülkemizdeki karavan kültürünün gelişmesi ile artan üst segment motokaravan talebini karşılamak için portföyümüze Hymer Grubuna ait Etruso marka motokaravanlarını kattık. İtalya’da üretilen Etrusco marka motokaravanları: alkoven karavan, yarı entegre karavan ve tam entegre karavanları olarak sunulmaktadır. Yolda ve kampta ihtiyaç duyabileceğiniz tüm donanımlara sahip Etrusco marka motokaravanlarının, modern İtalyan dizayn çizgileri sayenizde tatillerinizi yepyeni bir ruh hali ile geçireceksiniz.

 CAMP&CARAVAN

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir