Marmara Karavan yeni yaşam alanları yaratıyor

Röportaj: Atıf Düzgün

Kulis Karavanı

Bu aracımız kulis karavan. Aradaki bölme, sanatçı ile şoförü birbirinden ayırmak ve birbirlerini rahatsız etmemeleri için yapılmıştır. Alkoven kısmında yatağımız mevcut. Bunu, yaşam karavanı olarak da yapabiliyoruz tabii yaşam karavan olduğu zaman aradaki platform olmuyor. Hem şöför tarafına geçiş sağlanabiliyor, hem üsteki yatağa ulaşılabiliyorsunuz.

Bu aracımızın eni 2.20, boyu 5 metre, yüksekliği 2.40’tır; 30 metreküp bir araçtır. Aracımızda 8 kişilik bir aile çok rahatlıkla kalabilir. Araç büyük ve çift teker bir kamyonet olduğu için 5 bin ton kapasitesi vardır. Araç üzerindeki yük, araçla birlikte 3.500 kilodur, çok fazla ağırlığı yok. Araç, Mercedes ve Iveco tercihine göre değişebiliyor.

Mutfak

Karavanımızın mutfak kısmında tek gözlü bir ocağımız var. Bunu çift gözlü ocak da yapabiliyoruz. Mutfakta; mikro dalga fırınımız ,buzdolabımız, kontrol panelimiz geniş bir mutfak tezgahımız mevcut. Burayı sizin istediğiniz ölçülerde daha büyük olarak da yapabiliyoruz.

Salon ve yemek alanı

Aracımızın arka kısmı, yemek salonu aynı zamanda yatak olabiliyor. Yatağımızın genişliği 2 metreye, 2.20’dir. Masamız katlanabiliyor aynı karavan sistemindeki gibi. Burası çift kişilik rahat bir yatak oluyor.

Aracımızda; klima, ithal güneşlikler, perdelikler, sineklikler, ortam ısıtıcısı, mazot ısıtıcısı, televizyon, sunroof mevcut. Koltuklarımızın altında bagaj bölümü var, rahatlıkla sandık olarak kullanabilirsiniz. Bu araçta çok fazla dolap var yani tatile giderken istediğiniz eşyanızı taşıyabilirsiniz. Yüksek tavanlı bir araç olduğu için  atmosferde bir ferahlık var. Bu aracımız geniş ailelerin rahatlıkla yaşayabileceği bir karavan.

Yaşam Karavanı

Bu aracımız 15 metreküp Volkswagen Crafter yaşam karavanıdır. Aracımız 3 artı 1 kişiliktir. 4 kişilik bir ailenin rahatlıkla kalabileceği şekilde tasarlanmıştır. Arkada 2 kişilik yatağı mevcuttur. Ön tarafta oturma grubumuz var, masa indiği için yatağa dönüşebiliyor. Dışarıda bir masamız daha var. Şoför koltuğumuz ve yan koltuğumuz dönebiliyor. Aracımızın yüzde 80’i ithal üründen oluşmaktadır. Aracımızda 3 tane panelimiz var, 2 tane jel akümüz var. Banyomuz lavabomuz ve sıcak suyumuz var.

CAMP&CARAVAN

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir