OFFROAD ARAÇLAR

  • 23 Ocak 2024 
Kıyı Balıkçılığı Püf Noktaları: Shore Fishing Nedir?

Shore Fishing, şehrin gürültüsünden ve stresinden uzaklaşmak isteyen pek çok kişinin tercih ettiği, genellikle kıyı şeritlerinin bulunduğu sakin bölgelere giderek balık avlama yöntemidir. Bu huzur dolu atmosferde balık avı yapmak, keyifli bir etkinlik olabilir. Ancak kıyı balıkçılığı, doğru ekipmanın seçilmesi ve bazı önemli tekniklerin uygulanması gereken bir aktivitedir. İşte bu noktada karşımıza "Kıyı Balıkçılığı Nedir? Kıyı Balıkçılığı Av Malzemeleri Nasıl Seçilir?" konusu çıkmaktadır.

  • 11 Eylül 2023 
Hummer EV & Özel Versiyonu

Doğada vakit geçirmekten hoşlanan biriyseniz; Hummer EV EarthCruiser size eşlik etmesi için iyi bir tercih olabilir. Özel versiyon Hummer EV, GMC tarafından ilk olarak Amerika’da gösterilecek.

  • 8 Eylül 2023 
Toyota Land Cruiser: Off-Road İçin Baştan Yaratıldı

Dilediğiniz birçok yere gidebileceğiniz 6x6’lık Toyota Land Cruiser ile off-road kamp deneyimi yaşamanız mümkün.

  • 31 Mayıs 2022 
Yeni Kamp Arkadaşınız Dolphin Karavan

Dolphin Karavan; iki modeliyle bu yaz karavanseverlere doğanın içinden bir deneyim sunuyor. Firma yeni sezona, macerayı seven kullanıcılar için harika bir off-road karavan tasarladı.

  • 23 Mart 2022 
Hafif ve karizmatik: Muflon 360

Doğanın içine doğru bir keşif yolculuğuna hazırsanız sizi Muflon ile tanıştıralım! Muflon 360, arazide ve doğanın sert şartlarında bile sınırsızca keşfetmeniz için tasarlandı.

  • 23 Mart 2022 
Doğanın Canavarları

Yılmazlar Group, doğayı keşfederken sınırsız bir macera peşinde olanlara Unimog U 1300 L ve Unimog U 4000’i sunuyor. Her ikisi de dev birer canavar!

  • 24 Ocak 2022 
Ex Via Kişiye Özel Off Road Araçlar Tasarlıyor

Ex Via, her türlü arazi taşıtı 4x4 ve pick-up araçlarınızı off road ve kamp için baştan tasarlıyor. Tasarlanan araçlar standart modellerde değil, kişinin ruhuna uygun özel olarak tasarlanıyor.

  • 19 Ocak 2022 
O1 Belgeli 4 Mevsim Doğa Karavanı: X3

X3’ün komple metal kaporta ve metal iskelet sistemiyle ve off-road gövde tasarımıyla her türlü yol ve iklim şartlarında güvenle seyahat edebilirsiniz.

  • 28 Aralık 2021 
Unimog evini sırtına yükledi, keşfetmeye hazır!

Dünyadaki birçok ordu tarafından hâlâ kullanılan bu güç timsali şimdi gücünü Hunter Nature Karavan’ın sunduğu konforla birleştirerek konforlu bir mobil ev olarak görücüye çıktı.

  • 23 Aralık 2021 
Pino Karavan’dan üç model, üç farklı yaşam stili

Pino Karavan, üç farklı karavanla üç farklı stil sunuyor. Özellikle off-road bir model olan Pİ 2010, tarzıyla dikkat çekiyor.

Toplam Sayfa: 212

İlginizi Çekebilir