Pan Karavan, doğayı kompakt tasarımlara sığdırıyor

 

Bulut

Pan Karavan, bu modeliyle sizi “Bulut”lara çıkarmak üzere tasarlandı.

Karavanın detaylarına geçmeden önce iç dizaynı hakkında konuşmak gerekiyor. Kullanılan soft renkler sayesinde samimi br atmosfer sizi anında yakalıyor. Doğru renk seçiminin psikolojik etkisi, tasarım boyunca bir kutup yıldızı işlevi görmüş. Gelelim, diğer detaylara…

Bulut, 4 kişilik bir karavan. İçeride ikili ranza ve geceleri  yatak olabilen bir oturma alanı var. Bunun için alanın ortasındaki masayı indirmeniz yeterli. Salonun üç tarafı, büyük pencereler ile çevrili. Güzel manzaraların tadını çıkarmak için karavandan inmeniz bile gerekmiyor.

Salonda göze çarpan diğer bir detay ise depolama alanları. Pencerelerin üstünde konumlanan dizi dolaplar, uzun seyahetlerinizde dilediğiniz eşyayı yanınıza almanız için yeterli bir alana sahip.

Karavanın ortasında yer alan mutfak, tıpkı salon gibi depolama alanı ve pencereyle destekleniyor. Eviye, ikili ocak, 140 litrelik buzdolabı ve yan tezgâhı  ile mutfak, işlevsel ve geniş.

Arka tarafta kalan ikili ranza; özellkle çocuklu aileler için ideal ancak ranza ölçüler bir hayli geniş, iki yetişkin konforlu bir şekilde konaklayabilir.

Karavanın genel temasına bakarsak, yaşam alanları arasında güzel br senkron olduğunu söyleyebilriz. İç hacim güzel kullanılmış ve bu da karavan içindeki hareketi ve yaşamı kolaylaştırmış.

Teknik özellikler

Uzunluk: 4.55 metre

Genişlik: 2.10 metre

Yükseklik: 2.10 metre

Pan Karavan’ın diğer modelleri; Rüya, Toprak ve Mini Pan

Pan Karavan’ın diğer modellerine de göz atmak gerekiyor; Rüya, Toprak ve Mini Pan. 2.90 ile 3.90 arasında değişen boy ölçüleriyle, hafif ve kompakt karavanlar. Modele göre iki veya üç kişi konaklayabilirsiniz. Tüm modeller tam donanımlı bir yaşam alanı sunmasına rağmen, küçük ölçülere sahip. Bu, kullanıcılara daha fazla özgürlük alanı sağlıyor; istediğiniz yere park edebilirsiniz veya gezileriniz  sırasında bir yer sorunu yaşamadan her yerde konaklayabilirsiniz. Dört modelde de işlevsel alanlar, iç ve dış tasarım gibi Pan Karavan detayları titizlikle yansıtılıyor.

CAMP&CARAVAN 

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir