Pet şişelerin muhteşem dönüşümü ile Feltbi İzobozz karavan yalıtımı

Modern yaşamın stresinden kaçışın en etkili yollarından birisi olarak tercih edilen karavanlar aynı zamanda yaşam alanınızdır. Yaşam alanınızın kalitesi hayatınızın kalitesini etkiler. Daha kaliteli bir yaşama adım atmak için Feltbi İzobozz keçeler size etkili bir alternatif sunuyor.

Doğa ve kullanıcı dostu

Yüzde 100 pet şişe geri dönüşümü olan polyester elyaftan üretilen Feltbi İzobozz keçelerin içerisinde kimyasal katkı maddesi bulunmaz, bu nedenle sağlığa zararlı hiçbir içerik ile temasınız olmaz. AB kimyasal sağlık standartlarını belirleyen Reach Sertifikası, karavan yalıtımında kullanılan ürünler arasında sadece Feltbi İzobozz keçelerinde mevcuttur.

TSE’de onlarca testten geçmiş olan polyester elyaf keçeler sizin evinize gösterdiğiniz özene layık yalıtım değerleri sağlar. On yıllar boyunca yalıtım değerlerini koruyarak karavanınızın ömrü boyunca size aynı kalitede hizmet eder. Size ısı yalıtımı ile birlikte ses yalıtımını aynı anda sunar. Isı iletkenlik değeri kullanılan ürüne göre 0,033 ila 0,037 arasındadır, ses yalıtım değeri ise 33 dB ile 46 dB aralığındadır.

Sunduğu onlarca faydadan bir tanesi ise ortamdaki hava kalitesidir. Diğer tüm alternatiflerden farklı olarak Feltbi İzobozz keçeler nefes alır ve ortamdaki hava kalitesinin sürekli en iyi seviyede olmasına yardımcı olur.

Her türlü koşula karşı hazırlıklı

Kışın soğukla aranızda yazın ise sıcakla aranızda bariyer olan Feltbi İzobozz keçeler olası yangın durumunda da alev yürütmeyen, damlama yapmayan, zehirli gaz yaymayan yapısı sayesinde yangından korunmanıza yardımcı olur. Yangın sınıfı Bs1d0 ‘dır.

Su ile teması halinde hidrofobik yapısı ürünün bozulmasına engel olur. Sudan kaynaklı; çürüme, nem, rutubet, yoğuşma gibi durumlarla karşılaşmazsınız. Bakteri ve haşerat barındırmaz. On yıllar boyunca kapalı kalsa da yine de ilk günkü temizlik ve kaliteyle hizmet sunar.

Tüm bunlara ek olarak, tamamen geri dönüştürülmüş hammaddeden üretilen Feltbi İzobozz keçeler sayesinde ekolojik dengeye sunmuş olduğunuz katkının haklı gururunu yaşayabilirsiniz.

Uygulaması çok kolay olan keçeleri, lifli ve esnek yapısı sayesinde her yapıştırıcı ile her yüzeye uygulayabilirsiniz. Sağlıksız madde içermeyen içeriği sayesinde uygulama esnasında hiçbir zararlı unsur ile temasınız olmaz.

Feltbi İzobozz polyester elyaf keçeleri sizlere tüm alternatiflerinden daha iyi bir çözüm alternatifidir. Siz de kendinize, ailenize ve yaşam alanınıza verdiğiniz değeri Feltbi İzobozz ürünlerini kullanarak gösterin.

CAMP&CARAVAN

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir