ROTA

  • 16 Ocak 2024 
Karavan Tutkunlarına Türkiye’nin En İyi 6 Kış Rotası

Türkiye genelinde, 2023 yılı itibariyle 100'den fazla karavan parkı, serbest ruhlu gezginlere kapılarını açmış durumda. Özellikle kış aylarında karavan tatili yapmak isteyenler için, benzersiz doğa ve manzara deneyimleri sunan birbirinden özel rotalar mevcut.

  • 18 Ağustos 2023 
Tabiatın Kalbi Bolu’nun Gezilecek Yerleri

İstanbul ve Ankara gibi iki büyük şehrin tam ortasında yer alan Bolu, doğal güzellikleri ve sessiz sakin oluşuyla her yıl on binlerce turistin gezilecek yerler listesinin başında gelmektedir. Özellikle hafta sonları günübirlik tatilcilerin odağında yer alan Bolu, bunların yanında ise doğayla iç içe kamp tatilleri ve doğa sporları için çok önemli bir konumdadır. Bolu’da vakit geçirilebilecek birçok yer olmakla beraber en popüler ve güzel alanlar arasında ise; Yedigöller Milli Parkı, Bolu Gölcük Tabiat Parkı, Kartalkaya Kayak Merkezi, Mudurnu, At Yaylası, Göynük yer almaktadır.

  • 10 Ekim 2022 
Sonbaharda Kamp Başkadır

Yerlerde sarıdan turuncuya çalan yapraklar, yüzünüze esen o hafif esinti, yürürken ayaklarınızla ezdiğiniz yapraklardan çıkan o huzurlu çıtırtılı ses ve daha neler neler… Sonbaharda kamp yapmak hiç şüphesiz bambaşka bir zevk veriyor sevgili kamp tutkunlarımıza. Kamp yaparak sonbaharın tadını daha iyi çıkarın diye size Türkiye’de yer alan ve sonbaharda bambaşka bir tadı olan kamp yerlerini listeledik.

  • 31 Mayıs 2022 
Deniz ve Doğa Yanı Başınızda : Marmara Şile Kamping

Kamp alanında her detay düşünülmüş çünkü kampın kurucuları aynı zamanda Marmara Karavan olarak da hizmet veriyor.

  • 4 Şubat 2022 
pehliONE Caravan ile dört mevsimlik keyif

pehliONE Caravan, verdiği hizmetlerle baştan sona tam bir doğasever zincir kuruyor. Nasıl mı? Detaylara bakalım;

  • 17 Eylül 2021 
Kamp Yapmadan Geçmeyin: Gizli Vadi Camping&Pansiyon

Antalya'nın güzel noktalarından bir tanesi daha, Kaş! Kaş'ta yer alan Gizli Vadi Camping&Pansiyon; doğal güzellikler, harika bir plaj ve farklı konaklama seçenekleri sunuyor.

  • 17 Eylül 2021 
Atmosferi ve Hizmetleriyle Keyif Yapın: Portakal Camping

Antalya'nın güzel noktalarından birinde yer alan Portakal Camping sadece kamp alanıyla değil, hijyenik ortamı ve doğal meyve sularıyla da çokça tercih ediliyor.

  • 13 Eylül 2021 
Yeşilliklerin İçinde: Ormanika Kahvaltı ve Kamp Tesisi

Yalova'da, yemyeşil bir doğanın kalbinde hizmet veren Ormanika Kahvaltı ve Kamp Tesisi; kamp içi aktivite seçenekleri ve ev sahipliğini yaptığı Sufi Yolu ile kayda değer bir kamp alanı.

  • 7 Eylül 2021 
Kaş Evren Camping ile Doğaya Dönüş Yapın

Antalya'da hizmet veren Kaş Evren Camping, sadece hizmetleriyle değil, pandemi döneminde tedbirli ve hijyenik bir konaklama ile de kalmaya değer bir alan yaratıyor.

  • 3 Eylül 2021 
Antalya’da Doğanın İçinden Bir Yer: Mavi Cennet Camping

Antalya'da hizmet veren Mavi Cennet; hem çadır hem de karavan kamp alanı. Üstelik konum itibariyle de denize sıfır bir yerde olan kamp, doğayı ayağınıza getiriyor.

Toplam Sayfa: 212

İlginizi Çekebilir