ROTA

  • 10 Ekim 2022 
SONBAHARDA KAMP BAŞKADIR

Yerlerde sarıdan turuncuya çalan yapraklar, yüzünüze esen o hafif esinti, yürürken ayaklarınızla ezdiğiniz yapraklardan çıkan o huzurlu çıtırtılı ses ve daha neler neler… Sonbaharda kamp yapmak hiç şüphesiz bambaşka bir zevk veriyor sevgili kamp tutkunlarımıza. Kamp yaparak sonbaharın tadını daha iyi çıkarın diye size Türkiye’de yer alan ve sonbaharda bambaşka bir tadı olan kamp yerlerini listeledik.

  • 31 Mayıs 2022 
Deniz ve doğa yanı başınızda : Marmara Şile Kamping

Kamp alanında her şey düşünülmüş çünkü kampın kurucuları aynı zamanda Marmara Karavan olarak da hizmet veriyor.

  • 4 Şubat 2022 
pehliONE Caravan ile dört mevsimlik keyif

pehliONE Caravan, verdiği hizmetlerle baştan sona tam bir doğasever zincir kuruyor. Nasıl mı? Detaylara bakalım;

  • 17 Eylül 2021 
Kamp Yapmadan Geçmeyin: Gizli Vadi Camping&Pansiyon

Antalya'nın güzel noktalarından bir tanesi daha, Kaş! Kaş'ta yer alan Gizli Vadi Camping&Pansiyon; doğal güzellikler, harika bir plaj ve farklı konaklama seçenekleri sunuyor.

  • 17 Eylül 2021 
Atmosferi ve Hizmetleriyle Keyif Yapın: Portakal Camping

Antalya'nın güzel noktalarından birinde yer alan Portakal Camping sadece kamp alanıyla değil, hijyenik ortamı ve doğal meyve sularıyla da çokça tercih ediliyor.

  • 13 Eylül 2021 
Yeşilliklerin İçinde: Ormanika Kahvaltı ve Kamp Tesisi

Yalova'da, yemyeşil bir doğanın kalbinde hizmet veren Ormanika Kahvaltı ve Kamp Tesisi; kamp içi aktivite seçenekleri ve ev sahipliğini yaptığı Sufi Yolu ile kayda değer bir kamp alanı.

  • 7 Eylül 2021 
Kaş Evren Camping ile Doğaya Dönüş Yapın

Antalya'da hizmet veren Kaş Evren Camping, sadece hizmetleriyle değil, pandemi döneminde tedbirli ve hijyenik bir konaklama ile de kalmaya değer bir alan yaratıyor.

  • 3 Eylül 2021 
Antalya’da Doğanın İçinden Bir Yer: Mavi Cennet Camping

Antalya'da hizmet veren Mavi Cennet; hem çadır hem de karavan kamp alanı. Üstelik konum itibariyle de denize sıfır bir yerde olan kamp, doğayı ayağınıza getiriyor.

  • 26 Ağustos 2021 
Poyrazlar Camping ile Doğada Huzur Bulun

Sakarya'da harika bir lokasyonda yer alan Poyrazlar Camping, kamp alanıyla sizi doğanın içine, stresten uzağa çağırıyor. Alan, Poyrazlar Gölü'ne sıfır konumda hizmet veriyor.

  • 24 Ağustos 2021 
Camp Rumelifeneri ile Doğanın Kalbine Yolculuk Yapın

Şehrin tüm gürültüsünden kaçmak için çok uzaklaşmanıza gerek yok. Sarıyer'de olan Camp Rumelifeneri, evinize çok yakın ama doğanın tam ortasında bir yer sunuyor.

Toplam Sayfa: 212

İlginizi Çekebilir