Erke Marine’den Yenilikçi Su Aracı Sujetty

Su sporlarının heyecan verici dünyasına yenilik getiren “Sujetty” elektrikli motorları ve benzersiz tasarımıyla dikkat çekiyor. Bu ürün, dünyada bir ilk olarak geliştirilen 1kW ve 3kW’lık elektrikli motorlarla 5 veya 7 knot hıza ulaşma kapasitesi sunuyor. Su üstünde sağladığı hız, çevre dostu elektrikli teknolojiyle birleşerek sürdürülebilir eğlence ve seyahat alternatifi sunuyor.

“Sujetty” geleneksel jetski’lere kıyasla daha sessiz, çevre dostu ve enerji verimli bir seçenek olarak öne çıkıyor. Elektrikli motoru sayesinde sıfır emisyonla çalışan su aracı, doğal güzellikleri koruma ve deniz ekosistemine saygı anlayışıyla tasarlandı.

Ünlü motosiklet yarışçısı Kenan Sofuoğlu’nun oğlu Zayn Sofuoğlu‘nun tanıtımını yaptığı “Sujetty” hız severler için adrenalin dolu anların yanı sıra ailece eğlenceli ve keyifli seyahatlerin de kapısını aralıyor. Kullanıcılar, bakım gerektirmeyen, çevre dostu, güçlü elektrikli motoru sayesinde suyun üstünde hızla süzülmenin tadını çıkarırken, aynı zamanda çevreye duyarlı bir tutum sergiliyor.

Devrim niteliğindeki su aracının en büyük avantajlarından biri de maliyeti. Geleneksel jetski’lere göre daha uygun fiyatıyla öne çıkıyor. Su sporlarına ilgi duyan herkes kaliteli tasarım ve performansı uygun fiyata elde etme fırsatı buluyor.

“Sujetty” hakkında konuşan Erke Marine yetkilisi Serkan Şahin, “Bu ürünü geliştirirken amacımız, su sporlarını herkes için daha erişilebilir ve çevre dostu hale getirmekti. Geleneksel içten yanmalı motorlara kıyasla daha masrafsız, sessiz ve çevre dostu elektrikli motorlarımız, su üzerinde farklı bir deneyim sunuyor. Hem hız tutkunlarına hem de ailecek keyifli zaman geçirmek isteyenlere hitap eden bu ürünümüzle su sporlarını yeni bir seviyeye taşımayı hedefliyoruz” dedi.

 

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir