Unimog evini sırtına yükledi, keşfetmeye hazır!

 

Mercedes-Unimog kamyonlar bugüne dek ambulans, askeri taşıma, radyo istasyonu, arama kurtarma ve kar temizleme aracı olarak çeşitli amaçlarla kullanıldı. Dünyadaki birçok ordu tarafından hâlâ kullanılan bu güç timsali şimdi gücünü Hunter Nature Karavan’ın sunduğu konforla birleştirerek son derece güvenli, hiç olmadığı kadar geniş ve elbette her zamanki gibi konforlu bir mobil ev olarak görücüye çıktı.

Uni-han güneş enerji panelleri sayesinde kendi enerjisini kendi üretiyor. Karavanın enerji ihtiyacı tamamen güneş enerji sisteminden geldiği için aracın aküsüyle hiçbir bağlantısı yok.

Tasarımı Hunter Nature Karavan’ın 4 kişilik, ranzalı Hi-S 4,75 Safir modeli ile aynı ancak bu sefer daha geniş, daha yüksek ve daha fazla depolama alanı var. 200 litre temiz su tankı ile tek depolamada daha uzun süre temiz su kullanımı imkânı sunan Uni-Han, çekme off-road karavan modellerinde olduğu gibi mutfağı ve banyosunu içinde barındırıyor.

Top-up açılır tavanı sayesinde tertemiz hava sirkülasyonunun yaşattığı ferahlığı bu sefer biraz  daha yüksekte deneyimleyeceksiniz. Uni-Han’ın bu sayılan özellikleri ve çok daha fazlasını görmeye hazır mısınız? Bu soruya cevabınız evet ise Uni-Han 8 -16 Ocak tarihleri arasında Tüyap Karavanist Fuarı’nda Hunter Nature Karavan’ın standında ziyaretçilerini bekliyor! Bu projeyi fuardan sonra showroomda görme şansını bulamayabilirsiniz. Bu yüzden bu fırsatı kaçırmayın.

CAMP&CARAVAN

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir