VIP Camp ile kamp hayatı daha kolay!

 

Karavan ve karavancılık sektöründeki eksikleri gören firmamız Campasist markasıyla bu alandaki noksanları giderip kamp ve karavancılık hayatını daha kolay ve zevkli hale getirebilmek için kurulmuş ve önceliği “kullanıcıların rahatı” misyonuyla çalışma hayatına devam etmektedir.

 

Campasist Air-420K SkyWindow Havalı Karavan Tentesi + Karavan Eteği

İçerisinde masa ve sandalyelerinizi rahatça kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızı ve ailenizi bir araya getirmek için size geniş bir alan sağlar. AIR-420K SkyWindow size depolama için bolca alan sunar ve ayrıca geceleri ek bir uyku alanı görevi görür.

Ebatlar

Yükseklik Aralığı: 235
420cm genişlik x 280cm derinlik
Yaklaşık. paket boyutu: 87cm x 35cm
Yaklaşık. ağırlık: 12kg

CAMPASİST 12V SİNEK İLACI ADAPTÖRÜ

12 V. çakmak girişi sayesinde 220 v elektiriğin olmadığı ortamlardada kullanabilme imkânı sunar.

Hem standart tabletler hem de sıvı likitler için uygundur.  Doğru kullanım için böcek ilacı ürün paketinin arkasında verilen talimatları izleyin.

CAMPASİST KARAVAN ÇOK GÖZLÜ ORGANİZER

Karavanınızda, arabanızda, evde, garajda ve  teknede, eşyalarınızın düzenlenmesinde ve güvende durmasına yardımcı olur. 17 bölmesi bulunur. Boyutları 39 cm x 74 cm’dir. Pratiktir; asıldığı yerde eşyaları güvende tutar. Geniş saklama bölmelerine sahiptir ve  katlanabilir. Üst kısmındaki kuş gözleri sayesinde kancalarla asılarak da kullanılır.

 

CAMPASİST KARAVAN ÖRTÜSÜ 600*300cm

Tüm karavan modellerinin üstü için üstün koruma sunar.Takması kolay ve 150 denye su geçirmez polyesterden üretilen bu kılıf, karavanınızı UV ışınlarından, yağmurdan, dumandan, tozdan, kardan, buzdan, yapraklardan, kuşlardan ve diğer dış etkenlerden korur. UV ışınlarına dayanıklıdır ve çok çeşitli karavan stillerine uygundur. Kayışlar karavanınıza çeşitli şekillerde takılabilir ve çelik kancalar ek koruma için naylon kaplıdır. Saklama çantası dahildir.

CAMP&CARAVAN

 

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir