Yeni kamp arkadaşınız Dolphin Karavan

 

Dolphin Karavan, Genel Müdür Atilla Savaşçı

Dolphin Karavan; iki modeliyle bu yaz, karavanseverlere doğanın içinden bir deneyim sunuyor. Firma yeni sezona, macerayı seven kullanıcılar için harika bir off road karavan tasarladı. Buyurun, detayları Genel Müdür Atilla Savaşçı’dan dinleyelim.

Yeni bir tasarım yollarda: 4×4 Dolphin Off Road

“Sektörde bir yeniliğe imza attık ve tasarımı tamamıyla bize ait olan olan off-road ve all road tarzında yeni modelimiz 4×4 Dolphin Off Road Semi’yi  ürettik.

Bu tasarımımızı Aralık ayında yapılan İzmir fuarında beğeniye sunduk ve kullanıcılardan tam not aldı. Üretimimize bu karavanı da ekleyerek, model çeşitliliğimizi artırmış bulunmaktayız.

Bu araç ile dağları, tepeleri, bayırları lüks içinde tırmanabileceksiniz! Gerek dizaynı gerekse donanımı ile güçlü bir karavan oldu. Kalabalık ailelerin de tercih edebileceği ergonomik bir karavan olarak bu yaz yollarda görmeye başlayacaksınız.

Dolphin Ailesi olarak kendimizi ve üretimimizi devamlı geliştirerek, sektörün öncü ve yenilikçi firması olmaya devam edeceğiz. Bu gücü kullanıcılarımızdan alıyoruz. Sloganımız olan “Hayallerinizi Ertelemeyin!” çağrısını yapmaya devam edeceğiz çünkü kaybedilen her saniye ömrümüzden gidiyor. Eğer, hayalinizdeki karavana kavuşmak istiyorsanız, İzmir’de bulunan tesisimize bekleriz.”

Ailenizin Karavanı: Voyager 3.90

Dolphin Karavan tarafından üretilen Voyager 3.90; iyi planlanmış bir tasarım, geniş iç hacim ve keyifli bir atmosfer sunuyor. Karavanın üretiminde tek bir felsefe yatıyor; aileniz veya arkadaşlarınızla uzun süren keyifli kamplar yapmanız.

Beyaz ve Gri Tonların Ahengi

İç tasarıma göz gezdirdiğimizde bizi ortama güzel bir ferahlık katan beyaz tonlar karşılıyor. Yer yer gri tonlarla beslenen bu tasarım konsepti, daha sade bir görüntüye taşıyor. İç mekânda bir ranza sistemi var; her yatağın başında kendisine ait bir pencere bulunuyor.

Oturma Grubu

Banyo ve tuvalet; salonun ve ranza alanının arasına girerek, mekânı ikiye bölüyor. Karavanın diğer tarafında kalan oturma grubunda oldukça geniş koltuklar ve bir orta masa var. Üstelik burasının üç tarafı pencerelerle kaplı ki bu da karavan içindeyken bile dışarıyla olan bağlantınızı devam ettirmenizi sağlayan tasarımsal bir ayrıntı. Oturma grubunun hemen üzerinde kalan alan verimli kullanılmış ve burada birçok depolama alanına yer verilmiş.

Mutfak

Mutfakta bir evye ve iki gözlü cam bir ocak var. Tezgahın üstünde ve altında mutfak eşyaları için geniş çekmece ve dolaplar mevcut.

CAMP&CARAVAN

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir