Deniz ve Doğa Yanı Başınızda : Marmara Şile Kamping

 

Marmara Şile Kamping, sezonu standartları yüksek kamp alanıyla açıyor. Kamp alanında her şey düşünülmüş çünkü kampın kurucuları aynı zamanda Marmara Karavan olarak da hizmet veriyor.

Karavan veya Çadır Kampı Yapılabilir

Misafirlerimiz için Marmara Şile Kamping alanında hem karavan hem de çadır kampına uygun konaklama imkânı var. Misafirlerimiz kendi karavanları ya da çadırlarıyla gelebilecekleri gibi kamp alanımızdan da çadır ya da karavan kiralayabilirler. 3-15 dönümlük arazi üzerine kurulu Marmara Şile Kamping, nehir kenarında ve denize yürüme mesafesinde konumlanmış.

Her Karavana Özel Alan Ayrılıyor

Karavan sahipleri kendileri için ayrılan 100 m2‘lik parsellerde yıllık, aylık, haftalık ya da günlük olarak alan kiralaması yapabilirler. Her karavan için özel elektrik, su ve boşaltım sistemimiz bulunuyor. Buna ek, hem çadır hem de karavan kampı yapan misafirlerimizin kullanabileceği çamaşır ve bulaşık makineleri de kamp alanımızda mevcut.

Tüm İhtiyaçlar Düşünülmüş

Yeşil ve mavinin kucaklaştığı kamp alanımızda, çadır ve karavan kamp alanlarının yanı sıra duş ve tuvalet alanları, mutfak alanları, mangal, kömür, ateş kovası, karavan ekipmanları gibi anlık kamp ihtiyaçlarının da karşılanabileceği market bölümü, restoran ve bar bölümü, açık hava sineması ve çocuk oyun alanları mevcut.

Camp&Caravan

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir