Hafif ve karizmatik: Muflon 360

Doğanın içine doğru bir keşif yolculuğuna hazırsanız sizi Muflon ile tanıştıralım! Muflon 360, arazide ve doğanın sert şartlarında bile sınırsızca keşfetmeniz için tasarlandı. Üstelik Muflon 360, Avrupa standartlarıyla tasarlanmış ve belgelendirilmiş bir karavan, şasesine kadar! Firma tarafından üretilen şase: EN ISO 1461 standardına sahip, sıcak daldırma galvaniz ile kaplı.

750 kilodan hafif olan MFL 360, O1 belgesine sahip; treyler sınıfında değerlendirilen araç, plaka ve muayene muafiyetine sahip.

410 mm uzunluğunda, 2060 mm genişliğinde, 1950 mm yüksekliğindeki off-road karavanın gövdesi tamamen galvaniz ve alüminyum sacdan imal edildi. Ayrıca bir Pop-up çatısı olan model, bu sayede 1950 mm yüksekliğe ulaşıyor.

İstediğiniz her şey var

2 kişinin konaklayabileceği karavanın arka kısmında bir mutfak yer alıyor. Ahşap bir tezgâh, ikili ocak ve eviye ile evinizdeki kadar rahat bir alan sunuluyor. Mutfakta aydınlatmalar ve ek yan cepler, atlamamız gereken detaylardan.

Karavanın iç tasarımında ise güzel bir detay daha bizi bekliyor; devasa bir cam! Bu cam sayesinde dışarıdaki manzara, sohbetlerinize, sofralarınıza hatta uykunuza eşlik edecek.

Pop-up çatının hemen üzerine güneş panelleri var. Yazın güneşin ışınlarını doğa dostu bir yardımcıya dönüştürebilirsiniz fakat güneş sizi biraz bunalttığında tentenin altında serinliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

CAMP&CARAVAN

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir