Citroen Yeni Aracını Tanıttı!

Kurulduğu günden bu yana ulaşım özgürlüğüne destekleyen Citroen markası, dünyanın önde gelen karavan fuarlarından biri olan Düsseldorf Karavan Fuarı’nda Citroen Type Holidays isimli yeni aracını tanıttı.

Karavan sektörünün en önemli firmalarından olan Citroen, Type Holidays ile retro görünümü modern iç tasarımla birleştiriyor. Kısa süre sonra Avrupa’daki Citroen yetkili satıcılarında satışa sunulması planlanan ‘’Holidays’’, şehir hayatından uzaklaşmak isteyenlere iyi bir alternatif sağlıyor. Yakın zamanda Avrupa’daki Citroen yetkili satıcılarında devreye alınacak “Holidays” isimli yeni ürün gamıyla, yeni bir iç mekân düzenlemesi programı da sunulacak.

Güçlü Bir Gelecek İçin “Holidays”

Citroen, markası her zaman, özgürlük ve eğlenceyle eş anlamlı, pratik, zekice uygulanmış ve ulaşılabilir modeller geliştirme yönleriyle öne çıkıyor. Citroen, karavan, konaklama ve kamp aktivitelerini barındıran araç pazarının en köklü ve önemli oyuncularından biri olmayı sürdürüyor.

Citroen aynı zamanda motokaravan’a dönüşüme uyumlu araç tedariği konusunda Avrupa’nın en büyük ikinci üreticisi konumunda. Citroen, İtalyan karoser üreticisi Caselani imzalı Type H görünümünde SpaceTourer ile bu mirasını sergiliyor. Citroen ile uzun yıllara dayanan ortaklığı bulunan Caselani, markasıyla farklı türde “neo-retro” gövde tasarımlarına imza atıyor ve “van life” için farklı bir seyahat deneyimi yaratıyor. Kalabalığın arasından sıyrılan “Type Holidays” modeli eşsiz tasarımı ve gri rengi kadar, Citroen’in efsanevi Type H’si ile ünlü, “Tube” lakaplı araca bir saygı duruşu niteliğinde.

SpaceTourer’ın modern tasarımı, tek başınıza veya sevdiklerinizle, tüm kısıtlamalardan uzak ve konforlu bir seyahat deneyimine davet ediyor. Citroen, daha önce de Hyphen, Rip Curl ve The Citroenist gibi konsept araçlarla karavan alanındaki gücünü göstermişti. Günümüzde Citroen, bu başarılarının üzerine aynı zamanda da büyüyen karavan pazarındaki etkinliğini genişletmeyi ve güçlendirmeyi planlıyor.

Kaynak: tr.motor1.com

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir