İngiltere’nin En Büyük Karavan Fuarı 17-22 Ekim’de Gerçekleşecek

 

İngiltere ve Avrupa’daki üretici ve satıcıların tek çatı altında toplandığı en büyük karavan, motokaravan, römork çadırı ve aksesuar fuarı 17-22 Ekim 2023 tarihleri arasında Birmingham’daki NEC’de gerçekleşecek.

Seyahat etmeyi, karavanlarda ve karavan çadırlarında harika açık hava alanlarını keşfetmeyi seviyorsanız veya nasıl başlayacağınızı öğrenmek istiyorsanız bu etkinlik tam size göre. 11 salonu kapsayan etkinlik, İngiltere karavan endüstrisinin ulusal vitrinidir; önde gelen İngiliz ve Avrupalı ​​üreticiler, bayilerin yeni 2024 karavan ve römork çadırlarını ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Sektörün en iyilerinden en yeni araçları keşfetme, farklı düzenleri, özellikleri ve malzemeleri karşılaştırma ve sizin için doğru eğlence aracını seçme fırsatı yakalayacaksınız.

İngiltere ve Avrupa’nın dört bir yanından kamp alanları ve tatil parkları da bir sonraki büyük maceranız için ilham olmak ve bilgi sağlamak üzere fuarda hazır bulunacaklar. Ayrıca, deneyimli profesyoneller karavan, motokaravan veya çekme karavan yaşam tarzına yeni başlayanlar için çok sayıda ücretsiz, uzman tavsiyesini bir arada bulabilecek.

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir