Kamp ve Karavan Ekipmanları Alternatif Turizm Fuarı 27 Eylül-01 Ekim’de

 

Karavan Show Eurasia, BİFAŞ organizatörlüğünde 27 Eylül-01 Ekim 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde yüz ellinin üzerinde firma ve iki yüz elliyi aşkın markanın katılımıyla, binlerce profesyonelin ziyaretiyle gerçekleşecek.

Yurt içi ve yurt dışından sektörün en prestijli firma ve markalarını bir araya getirecek Karavan Show Eurasia, geniş katılımcı yelpazesiyle turizm profesyonellerine, seyahat ve doğaseverlere son teknoloji ve tasarım ürünler sunacak.

Sektör profesyonellerini alıcı ve üretici ile tek çatı altında buluşturan bu platformda ayrıca macera turizmi, mağara turizmi, akarsu turizmi, balon turizmi, eko turizm, yayla turizmi, av turizmi gibi alternatif turizm firmaları da iş birliklerini ve ticaret ivmesini artıyor olacak.

Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika başta olmak üzere profesyonel alıcıların ağırlanacağı Karavan Show Eurasia’da motokaravan, çekme karavan, van tipi karavan, özel amaçlı araçlar, mobil hizmet karavanları, ticari karavanlar ve seyahat römorklarına ilaveten karavan, iç dekorasyon ürünleri, güneş panelleri, uydu sistemleri, duş ve su sistemleri gibi her türlü ürün ve hizmet sağlayıcısı yer alacak.

Fuar alıcılara, kamp çadırlarından kampçılık ekipmanlarına, bisikletlerden doğa sporları merkez ve ekipmanlarına kadar insanı doğa ile bütünleştiren birçok ürün ve malzemeyi de inceleme imkânı sunuyor. Fuarla eş zamanlı organize edilecek birbirinden renkli etkinlik, seminer ve eğitimlerle tüm katılımcı ve ziyaretçilerin ilgi odağı olması bekleniyor.

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir