KARAVAN KİRALA

  • 16 Mart 2022 
Lion’s Concept Germany bir araçtan yeni bir hayat tarzı yaratıyor

Lion’s Concept Germany'nin üç farklı aracında tur atacağız: 2004 model Mercedes Vario serisi ve kiralık olarak hizmet sunan 5 ve 17 metreküplük Fiat Ducato.

  • 4 Şubat 2022 
Marmara Karavan Özel Tasarımlarıyla Hayalleri Gerçek Yapıyor

Firmanın butik camper imalatı ile başlayan yolculuğu, karavan kiralama, alkoven imalatı, karavan yedek parça satışı, satış sonrası hizmetler olarak devam ediyor.

  • 20 Ekim 2021 
Karavan Kiralamanın En Kolay Yolu: KolayKaravan

Size, karavan kiralamanın pratik ve farklı bir yolu olduğunu söyleseydik, ne derdiniz? Alanında bir ilk olan uygulamayı Satış ve İş Geliştirme Direktörü Çağlar Bilici’den dinledik.

  • 5 Ekim 2021 
Tüm Hayallerinize Cevap: Kadıköy Karavan

Kadıköy Karavan yıllardır süren klâsik karavancılık deneyimini bir basamak daha yukarı taşıyarak, ilk olarak kiralama alanında hizmet vermeye başlamıştı. Firmanın çalışma alanlarına bakalım.

  • 23 Eylül 2021 
Adventurk ile Keşfetmenin Heyecanı Hiç Bitmesin

Karavan kiralama hizmeti veren Adventurk, konforlu karavanlarıyla herkesi doğaya çekiyor. Firma süreç öncesi ve sonrasında kullanıcılarına tam destek sağlıyor.

  • 25 Ağustos 2021 
Corazon Travel Sizi Karavan Hayatına Davet Ediyor

Karavan kiralama denilince güvenebileceğiniz bir seyahat acentesi olan Corazon Travel, 2017 yılından bu yana gezgin müşterilerine harika bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

  • 23 Ağustos 2021 
Avis Caravan: Alternatif Tatile Kurumsal Dokunuş

“En İyisi Kirala, Avis ile Kirala” sloganıyla müşterileriyle buluşan Avis, Türkiye'de en iyi müşteri deneyimi ve memnuniyetini yaşatmak hedefiyle 47 yıldır öncü ve yenilikçi uygulamalarla çalışıyor.

  • 17 Ağustos 2021 
Karavan Kiralamak Düşündüğünüzden Daha Kolay

Karavan kiralamanın da teknolojik bir boyutu var. Bu işlem için sadece telefonunuza Caravansy uygulamasını indirmeniz ve uygun karavanı seçmeniz yeterli.

  • 13 Ağustos 2021 
Ultra Caravans ile Farklı Bir Hayat Tarzını Keşfedin

Ultra Caravans, kiralama ve üretim hizmetleriyle doğaseverlere farklı bir yaşam tarzının kapısını aralıyor. Modellerin tamamı görselliğin ve konforun ortak bir çalışmasıyla üretiliyor.

  • 12 Ağustos 2021 
Maceravan ile Dünyayı Keşfetmek Artık Bir Hayal Değil

Karavan yolculuğu yapmak düşündüğünüzden daha kolay. Üstelik, size her süreçte yardım eden bir firma varsa! Maceravan ile keşfedeceğiniz karavan dünyasını çok seveceksiniz.

Toplam Sayfa: 212

İlginizi Çekebilir