Doğru Yalıtım Çözümleri İçin M3 Yapı ve Ambalaj

M3 Yapı ve Ambalaj, yeniliğe açık vizyonuyla daima gelişmeyi hedeflemiş, iş ortaklarının tüm ihtiyaçlarına hızlı ve başarılı sonuçlar sunmayı  ilke edinmiştir. Uzun yıllar içinde elde ettiği tecrübe ve yararlandıkları teknolojik kaynaklar sayesinde müşterilerinin tüm taleplerine çözüm üretebilen M3 Yapı ve Ambalaj daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş, ticari ilişkiden önce uzun vadeli iş birliklerine önem vermiştir.

Teknolojik gelişmeleri takip eden M3 Yapı ve Ambalaj, etik değerleri ve müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde iş ortaklarından daima tam puan almıştır. Doğru malzeme ve doğru yalıtımla enerji kaybının minimuma indirilmesi, yaşam konforunun arttırılması, bunu yaparken sağladığı enerji tasarrufu sayesinde de çevreye olan sorumluluğunun bilincindedir.

Karavan sektöründe kullanılacak ürünler arasında dynaflex rubber kauçuk köpüğü ve dynaflex xpe polietilen ürünleriyle sizlere hem uygulama kolaylığı  hem de ısı ve ses yalıtımını tek seferde (belgeli) yapabilme olanağı sunuyoruz. Dynaflex rubber elastomerik kauçuk köpüğü farklı kalınlıklarda düz levha halinde üretilmektedir. Hafifliği, esnekliği ve dayanıklılığı sayesinde büyük  borular, tanklar, geniş yüzeyli endüstriyel ekipmanların yalıtımı, otomotiv ve karavan yalıtımında kolaylıkla uygulanabilir. Farklı kaplama seçenekleriyle birlikte sunulan dynaflex rubber elastomerik kauçuk köpüğü levhalar ideal ısı ve ses yalıtımı sağlar.

Dynaflex rubber kauçuk köpüğü ürünlerine uygulanan folyo kaplama, ses ve ısı yalıtımına değer katar. Dynaflex xpe ürünlerimiz üretim teknolojisi sayesinde kapalı gözenekli ve pürüzsüz yüzeye sahiptir. Yapısında meydana gelen çapraz bağlanma sayesinde, üstün mekanik ve termal özelliğe sahiptir.

Sahip olduğu hafiflik ve üstün ses, ısı, nem ve darbe yalıtımı özellikleri sayesinde dynafoam xpe ürünler, araç ağırlığının azaltılması ve sürüş konforunun arttırılması amacıyla, otomotiv sektöründe birçok alanda tercih edilmekte ve yoğun olarak kullanılmaktadır.

Sahip olduğu özellikler sayesinde inşaat ve otomotiv sektörü başta olmak üzere birçok sektör (beyaz eşya, medikal, tekstil vb.) tarafından tercih edilmektedir. Ürünler çıplak ve ağ takviyeli yapışkanlı olarak üretilebildiği gibi, ayrıca alüminyum folyo, alüminyum plus, PVC, film, kumaş lamineli olarak da üretimi yapılabiliyor.

 

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir