O1 sınıfı 750 kg dünyanın ilk kaplumbağa karavanı

Campravan Satış ve Pazarlama Sorumlusu Uğurhan Işık, ”Firma 2018 yılında kuruldu ve üç yıllık Ar-Ge ile ürünlerimizi geliştirdik” dedi.

%100 yerli üretim ile Türkiye’nin ve Avrupa’nın Offroad (arazi) karavan ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulan Campravan, 4 iklimde ve tüm ortamlarda kullanılabilen arazi karavanları, motokaravanlar ve askeri/endüstriyel alanlarda üst yapı ve römork üretmektedir.

Sektörde ürün yelpazesini genişletmeyi planlayan Campravan, bir yandan iç piyasada sivil, kamu ve askeri alanlarda kullanıcısını arttırmayı hedeflerken bir yanda da komşu ülkelere operasyonel girişimlerine devam etmektedir.

Bize ürünlerinizin özelliklerinden bahseder misiniz?

ARMADİLLO XXL

Tutkularınızı asfalt ve toprak yol güzergâhlarında kısıtlamayın. Armadillo XXL’ın şase, süspansiyon, lastik ve tasarımı sayesinde kimsenin ulaşamayacağı doğaya ilk siz ulaşın. Tatil, offroad, kampçılık, avcılık, dağcılık ve balıkçılık maceralarınızı doğal hayatta ev konforunda ve imkânlarında yaşayın. Yorgunluğunuzu atacağınız koltuktan bozma yatacak yer değil, sadece istirahat için dizayn edilmiş 145 cm eninde 200 santim uzunluğunda bir yatağınız olacak.

Aynı yatağı ailenizin diğer bireyleri için de düşündük bu küçük kamp römorkuna bir değil iki adet aynı ölçüde yatak sığdırdık. Ön ve arka kısımda iki tane dev kargo alanı barındıran Armadillo XXL evinizde unuttuğunuz bir kamp eşyası bırakmayacak.

Dokunmatik ekran üzerinden kamp römorkunuzun tüm fonksiyonlarını kumanda edebileceksiniz. Aynı ekran üzerinde tarih, saat, iç-dış ortam sıcaklığı, bulunduğunuz yerin rakımını ve akü seviyesini görebileceğiniz akıllı ev teknolojisini standart pakette sunuyoruz. Standart özellikleri bile birçok benzer ürünün opsiyonel özelliklerinden fazla.

Tasarımı ile kapalı alanını neredeyse dört katına çıkaran O1 belgeli patentli dünyada ilk ve tek kamp römorku. Armadillo XXL ailenizin yeni bir üyesi olarak fotoğraflarla ölümsüzleştirdiğiniz anılarınızın başköşesine oturacaktır.

13 metre² bir yaşam alanı oluşturan bu karavanın dışı imperial çadırdır. Su ve rüzgâr geçirmez, kışlık istenirse termal çadıra da çevrilebilir. İç kısmında sizi kocaman bir salon karşılar ve içerisinde 150-200 cm 2 tane yatak bulunur.  Geniş aileler için tasarlanmış bir ürünümüzdür. Mutfakta evyesi, temiz su tankı, kişisel bagaj alanlarıyla ürünün bütün kısımları faydalı bir hale getirilip, kör noktaları tamamen müşterinin kullanabilmesine hizmet etmektedir. Dışarı bölümünde bir dış duş bölüm kabinimiz mevcuttur.

KAPLUMBAĞA XL

%100 alüminyum gövdedir. Taban dahil tüm yapı 30 mm XPS izolasyonludur. Ömür boyu tavan sıhhi sızdırmazlık garantisi vardır. Yaşam alanı ve yatak odası üzeri maksi boyutta cam tavandır. Hem tasarımı ile hem de çizgileri ile özgün bir yapıya sahip, komple alüminyum gövdeden oluşur. Açılabilir yapısıyla da taşınırken küçük ama kamp alanında geniş bir yaşam alanı sunar.

Tasarım tamamen firmamıza özgün bir şekilde yapılmıştır. Tasarımımız tescilli ve patentlidir. Gövde tamamen alüminyumdur araba kaportası gibi kompozit değildir. Ürünün izolasyonunda 30 mm XPS dediğimiz bir malzeme kullanılmıştır. Bu da hem ses yalıtımı hem de ısı yalıtımı sağlıyor.

Gövde olarak 4 metre dışarıya açılan bir doksanlık yatak bölümü ile beraber 590 cm bir uzunlukta olup sınıfında 750 kg altı dünyanın ilk ürünü diyebilirim bunu da gururla belirtiyoruz.

Yapı tamamen offroad platformlar için ama yumuşatılmış çizgilerimiz ile beyaz karavancıya da hitap edecek tarzda bir tasarımımız mevcuttur.  Kaplumbağa modelimizin içerisinde ferah geniş bir oturma alanı karşılıyor masası aşağı yukarı hareket mekanizmalıdır, oturma alanımızın tavanı cam tavandır.

CAMP&CARAVAN

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir