VIP Camp Hayatı Daha Kolay

 

Sektördeki ihtiyaçları gören firmamız Campasist markasıyla bu alandaki eksikleri giderip, kamp ve karavancılık hayatını daha kolay ve zevkli hale getirebilmek için kurulmuştur. Önceliği “kullanıcıların rahatı” misyonuyla çalışma hayatına devam etmektedir.

Campasist Air-420K SkyWindow Havalı Karavan Tentesi Karavan Eteği

İçinde masa ve sandalyelerinizi rahatça kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızı ve ailenizi bir araya getirmek için size geniş alan sağlar. AIR-420K SkyWindow size depolama için bolca alan sunar ve ayrıca geceleri ek uyku alanı görevi görür.

Ebatlar

Yükseklik Aralığı: 235
420cm genişlik x 280cm derinlik
Yaklaşık. paket boyutu: 87cm x 35cm
Yaklaşık. ağırlık: 12kg

Campasist 12V Sinek İlacı Adaptörü

12 V. çakmak girişi sayesinde 220 v elektriğin olmadığı ortamlarda da kullanabilme imkânı sunar. Hem standart tabletler hem de likitler için uygundur. Doğru kullanım için böcek ilacı ürün paketinin arkasında verilen talimatları izleyin.

Campasist Karavan Çok Bölmeli Organizer

Karavanınızda, arabanızda, evde, garajda ve teknede, eşyalarınızın düzenlenmesine ve güvende durmasına yardımcı olur. On yedi bölmesi bulunur. Boyutları 39 cm x 74 cm’dir. Geniş saklama bölmelerine sahiptir, pratik ve katlanabilirdir. Üst kısmındaki kuş gözleri sayesinde kancalarla asılarak da kullanılır.

 

Campasist Karavan Örtüsü 600*300cm

Tüm karavan modellerinin üstü için koruma sağlar. Kolay takılabilir ve 150 denye su geçirmez polyesterden üretilen bu kılıf, karavanınızı UV ışınlarından, yağmur, duman, toz, kar ve diğer dış etkenlerden korur. UV ışınlarına dayanıklıdır, farklı karavan stillerine uygundur. Kayışlar karavanınıza çeşitli şekillerde takılabilir ve çelik kancalar ek koruma için plastik kaplıdır. Saklama çantası dahildir.

 

Camp&Caravan

 

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir